FC Dalmach Turnov - Alfa Liberec 4:6 /1:3/

Alfa přijela pouze s pěti hráči do pole a celý zápas se v podstatě bránila územní převaze domácích hráčů. Přesto si z Turnova odváží plný bodový zisk za produktivitu z rychlých brejků a to většinou po chybách obránců Dalmachu.

Z úvodního náporu domácích byla nejblíže gólu střela Kalouska, která skončila na tyči. V 8. minutě překonal na druhé straně Hruška nadvakrát Prokopce, který dostal příležitost za zraněného Horáčka. Ještě v téže minutě si na rohový kop Mencla naběhl Daniel Hurt a parádní šibenicí srovnal skóre.
Po dalších slibných šancích z řad domácího celku, které však zůstaly nevyužity přišel zákonitě trest v podobě dvou rychlých branek Chlomka a P.Vrabce.

V první minutě druhé půle se konečně prosadil Kalousek, který se obtočil okolo jednoho z obránců a snížil na 2:3.
Podobný obraz hry z prvního dějství pokračoval i ve druhém. Alfa se bránila a když její útočníci vyrazili do rychlého protiútoku, jako v 32. minutě Hruška s Krejčíkem většinou skórovali. Když se Dalmachu povedlo snížit opět na rozdíl jedné branky Pařízkem přišel další brejk Alfy, kde si oba aktéři vyměnili role a tentokrát zakončoval Krejčík.
Do konce utkání chyběly tři minuty, když Krejčík zachytil chybnou rozehrávku při power-play Dalmachu a přes celé hřiště zvýšil na rozdíl tří branek. V samotném závěru ještě stihl zkorigovat výsledek Pařízek na konečných 4:6.

sestava FCD: Prokopec - Mencl J., Pařízek, Škréta, Bernard