HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

UFA Hradec Kralové - FC Dalmach Turnov 5:5 /0:2/

komentář připravil Aleš Krejčík
Do utkání Dalmach vstoupil skvěle a v 5. minutě se po přihrávce Kulhánka trefil Pařízek.
V 9. minutě rozehrál aut z obranné poloviny Dalmachu lobem Škréta, za obranu domácích se naběhl Petřík, přehodil si ještě brankáře a pohodlně se trefil do odkryté branky, 0:2.
Domácí se snažili snížit, ale naráželi pozorně bránící hráče Dalmachu a také na výborně chytajícího Horáčka v brance.

Hned na začátku druhé půle několikrát zasahoval Horáček, ale na střely z 5. a 6. minuty již nestačil a domácí srovnali na 2:2.
Ve 32. minutě rozjel akci Petřík, přihrál Kulhánkovi a ten přihrávkou přes brankové území našel Kratochvíla, který se do prázdné branky nemýlil. Hned o minutu později, tentokrát po ose Vítek - Kulhánek - Kalousek, kdy posledně jmenovaný zvýšil na 2:4.
Dalmach se však dlouho neradoval a brankami ze 34. a 35. minuty domácí opět srovnali skóre. V 18. minutě ovšem opět přesunul vedení na stranu Dalmachu po ideální přihrávce Petříka Kratochvíl. Domácí na to zareagovali hrou bez brankáře a 20 sekund před koncem domácí srovnali na konečných 5:5.

sestava FCD: Horáček - Kratochvíl, Škréta, Vítek, Pařízek