FC Dalmach Turnov - Olympik Mělník 9:4 /0:1/

Netradičně ve středu se v turnovské sportovní hale odehrálo odložené utkání 18. kola. Mělník se představil s mladým ambiciózním celkem, který stále pomýšlí na play-off. Zkušenost však v tomto duelu slavila úspěch a hlavně v druhé půli se hráči Dalmachu dokázali prosadit střelecky.

V první pětiminutovce měli domácí hráči výraznou územní převahu, ale vázlo zakončení a tak střelecké pokusy Mencla, Kratochvíla a Kalouska skončily většinou na výborném Machulkovi v brance Mělníku.
První se však radovali hosté a po nešťastné teči Mencla skončil balón v síti. Vzápětí Petříkovu střelu Machulka pouze vyrazil a Škréta z dorážky vyrovnal.
Mělnický Gabčo se uvolnil přes nedůsledně bránícího Kratochvíla a jeho střela se odrazila od tyče do sítě. Na 1:3 zvýšili hosté po ukázkové narážečce. Na druhé straně z podobné akce snížil Kalousek.
Vedeni pro Mělník pojistil brankou Jína, ale Petřík připravil další branku tentokrát zakončoval Kulhánek, který uzavřel poločasové skóre na 3:4.

Vyrovnané utkání výrazně ovlivnil v úvodu druhé půle faul Neumana, za který dostal po zásluze červenou kartu. Dalmach využil přesilovku až v samotném závěru gólem Petříka. Domácí poslal poprvé do vedení mladý Pařízek přesnou přízemní střelou k tyči.
V 28. minutě doplatili Turnovští na přísné posuzování útočných faulů, ale nařízený trestný kop Horáček Jurčovskému s přehledem vyrazil. O šest minut později měli i Mělničtí pět akumulovaných faulů a další prohřešek potrestal Petřík dělovkou z desetimetrového kopu – 6:4.
Za tohoto stavu přistoupil trenér Olympiku ke hře bez brankáře, ale soupeřovu power-play využili hráči Dalmachu a góly Horáčka, Kalouska a Kulhánka definitivně rozhodli utkání.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Kratochvíl, Pařízek, Škréta,