SK Kladno - FC Dalmach Turnov 6:1 /2:1/

Postřehy z utkání připravil A.Krejčík
Na Kladno jsme jeli bez čtyř hráčů základní sestavy (Bakeš, Zdražil, Škréta a Kratochvíl), ale i tak jsme odehráli dobrý první poločas.
Do vedení nás v začátku utkání dostal Hurt po přihrávce Kalouska. Poté jsme se statečně bránili tlaku domácích až do konce první půle, kdy ale dvě minuty před koncem hráči Kladna dokázali potrestat naše dvě chyby a do kabin jsme šli s jednobrankovým deficitem.

V druhé půli jsme domácí ještě chtěli potrápit, ale bohužel jsme dělali hrubé chyby, které domácí trestali z rychlých protiútoků.
Nakonec se skóre navýšilo až na 6:1 z pohledu domácích a nic na tom nezměnil ani závěrečný neproměněný 10m kop Kulhánka za akumulované fauly.

sestava FCD: Prokopec - Mencl J., Bernard, Pařízek, Krejčík,