FC Dalmach Turnov - RSC Čechie Slaný 9:0 /6:0/

Překvapivě v jasnou záležitost se proměnilo utkání 16. kola druhé futsalové ligy. Dalmach přehrál tradičního soupeře vysokým rozdílem a udržel tak krok s vyrovnaným středem tabulky.

Už po pár vteřinách se zbavil obránců Petřík a novic v základní sestavě Pařízek svým prvním druholigovým gólem otevřel skóre. Druhý gól padl po Bernardově centru, když si Urban hlavou vsítil parádního vlastence.
V 7. minutě přidal Petřík třetí branku po Bakešově přesné nahrávce středem hřiště. Na rozdíl čtyř branek zvýšil pohotově D. Hurt, který následně asistoval i u další branky, kde mohl sám zakončovat, ale prokázal svůj přehled a vybídl ke skórování Pařízka. Poločasový účet na 6:0 uzavřel Petřík po asistenci Kratochvíla.

Změnu ve vývoji nepřinesla ani obrátka stran a v domácím týmu se prosadil jako první V.Hurt, který vystřídal svého bratra. Pařízek se mohl prezentovat hattrickem, ale jeho pokus z desetimetrového kopu Hnízdil vyrazil. Po rohovém kopu trefil z první přesně k tyči Bakeš – 8:0. Poslední branku vsítil Petřík po přesném výhozu Horáčka a završil tím svůj hattrick.
Rozjásaní diváci se bohužel desáté branky do sítě soupeře nedočkali ani přesto, že v samotném závěru dostal Horáček příležitost desítky, ale jeho dělovka skončila vedle tyče Hnízdilovy brány.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Bakeš, Pařízek, Bernard,
                                              Petřík, Kalousek, Hurt V., Kratochvíl, Hurt D.

branky FCD: Petřík 3, Pařízek 2, Hurt D., Hurt V., Bakeš, vlastní

rozhodčí: Gryc, Trlida - delegát Maurer