HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

Betis Kadaň - FC Dalmach Turnov 7:7 /4:4/

Spořice – V 15. kole II. futsalové ligy hostil Betis Kadaň na své palubovce Dalmach Turnov. Už ve 4. minutě vedli domácí 2:0 a bylo jasné, že to se záchranou v druhé nejvyšší soutěži myslí vážně. Turnovští v dalším průběhu zápasu zlepšili hru a po zásluze si odvážejí bod za remízu.

Do utkání vstoupili lépe domácí a dvěma brankami v rychlém sledu šli do vedení. Na palubovce v barvách Dalmachu však začal čarovat Josef Petřík. Domácí hráči si s ním evidentně nevěděli rady. Třemi góly a jednou asistencí přispěl k remízovému stavu prvního poločasu.

I ve druhé půli bylo utkání vyrovnané. Až pět minut před koncem se dostali hráči Betisu do dvoubrankového vedení a tak musel začít úřadovat opět Petřík a dvěma góly v samotném závěru zachránil pro Dalmach bod.
Další důležité utkání odehraje Dalmach 6.2.2011 od 19 00 hodin na domácí palubovce se stále se lepšící Čechii Slaný.

sestava FCD:Horáček - Mencl J., Kratochvíl, Škréta, Bakeš