FC Dalmach Turnov - Arsenal Benešov 3:9 /1:1/

Hned v úvodu utkání napálil z přímého kopu ze sedmi metrů benešovský Šindelář pouze zeď.
To na druhé straně byl Kratochvíl úspěšnější a jeho pokus ze stejné vzdálenosti skončil v síti a domácí se ujali vedení. Z dalších slibných střeleckých pokusů Kulhánka, Bakeše, Škréty a Kratochvíla se Dalmachu už skórovat nepodařilo.
Pět minut před koncem první půle přišel zákonitě trest v podobě vyrovnávací branky, když Šimáček překvapil z úhlu Horáčka. Do konce poločasu měl ještě Zdražil možnost desetimetrového kopu, ale jeho pokus skončil vedle tyče.

Hned po obrátce stran prošel mezi beky Kilián a prostřelil Horáčka. Vyrovnání zařídil Kulhánek dorážkou Menclova nastřelení před bránu Konráda.
Od 25. minuty předvedli hráči Arsenalu ukázku z produktivity a většina jejich střel skončila za zády Horáčka. Šindelář se blýskl dokonce hattrickem.
Až za hrozivého náskoku šesti branek snížil nadvakrát Bakeš, ale to už do konce utkání zbývaly pouhé dvě minuty. Poslední slovo měli opět Benešovští. Hampešt proměnil svoje sólo a završil na 3:9.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Bakeš, Škréta, Bernard,