FC 83 Příbram - FC Dalmach Turnov 6:7 /3:4/

Postřehy z utkání připravil A.Krejčík
Sedlčany - Skóre se v zápase přelévalo ze strany na stranu, ale nakonec se radoval tým Dalmachu a konečně se po sérii pěti porážek těší z vítězství.

Domácí zahrozili hned v úvodu a již ve 2. minutě vedli. Do 5. minuty své šance neproměnili Mencl a Kratochvíl, radoval se až v 7. minutě Škréta ze standardní situace a vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později si Bakeš s Kalouskem pohráli s domácí obranou, předložili míč Kratochvílovi a ten se nemýlil, 1:2.
V 11. minutě to bylo již 1:3, když Bernardova střela bodlem prošla i díky tyči do branky. Za chvíli Příbram snížila po signálu ze standardní situace, na to ale Dalmach ihned zareagoval nástřelem Bakeše a Zdražilovou páradou, který míč usměrnil do sítě pomocí patičky otočen zády k bráně. Do kabin se bohužel šlo za stavu 3:4, když domácí čtyři vteřiny před koncem stačili snížit.

Úvod druhé půle začal penaltou, kterou Příbram proměnila, 4:4. Dalmach jakoby zůstal v šatně a rázem z akce dva na jednoho Příbram vedla 5:4. Naštěstí po faulu na Škrétu kopal Dalmach také pokutový kop a Zdražil vyrovnal na 5:5.
Dalmach domácí tlačil, ale vedení se v 30. minutě ujala Příbram, 6:5. Poté nastřelil Škréta tyč a Bakeš z jasné pozice přestřelil.
Závěr zápasu patřil dvojici Kalousek - Bernard, kdy dvakrát za sebou Kalousek vyzval k zakončení Bernarda a ten nejprve vyrovnal a poté rozhodl o výhře Dalmachu v posledních minutách 6:7.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Bakeš, Škréta, Bernard,