HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

Alfa Liberec - FC Dalmach Turnov 5:3 /2:0/
V jablonecké sportovní hale, kde hraje své domácí zápasy Alfa Liberec odehrál Dalmach vyrovnané utkání, při kterém ale neustále musel dotahovat náskok soupeře. Herně v turnovském týmu vyčníval Josef Petřík, který byl u všech tří gólů. Bohužel ani jeho aktivita na bodový zisk nestačila.

Hned v úvodu předvedl Horáček v bráně Dalmachu svoji mrštnost a včasným přesunutím zabránil jasnému gólu. V 7. minutě se už liberečtí hráči poprvé radovali, po samostatné akci se prosadil Runt. O dvě minuty později přidal druhou branku z přímého kopu Novotný.
Do konce poločasu ještě podržel Dalmach brankář Horáček. Nejprve vychytal sólo Krejčíka a podruhé se vyznamenal při desetimetrovém kopu Novotného.

Územní převahu na začátku druhé půle zúročil gólem Hurt po asistenci Petříka. Alfa ovšem záhy odpověděla střelou Vrabce, kterou Horáček neudržel a Houra už měl snadnou práci.
Pěknou individuální akcí se předvedl Petřík. Přešel přes tři hráče a předložil tutovku Škrétovi, který snížil opět na rozdíl jediné branky. Jinak pozorný Horáček tentokrát pozdě zareagoval na dalekonosnou Novotného střelu z dvanácti metrů - 4:2.
Od 35. minuty se trenér Mencl rozhodl pro power-play. Při první dvouminutovce hráči Dalmachu nevyužili slibné šance ke skórovaní, až přišla chyba Bakeše coby posledního hráče a Krejčík zvýšil na tříbrankový rozdíl. V úplném závěru si vybral slabší chvilku i golman Alfy a jeho chybu v rozehrávce potrestal Petřík a stanovil na konečných 5:3.

sestava FCD: Horáček - Kratochvíl, Bakeš, Škréta, Bernard,