Olympik Mělník - FC Dalmach Turnov 6:3 /1:1/
komentář k utkání připravil Aleš Krejčík
Obě mužstva začala opatrně, za zmínku stojí pouze šance Neumana, který obešel turnovské obránce, poté i brankáře Horáčka, ale branku z vyložené šance netrefil.
První branka padla až v 11. minutě, kdy Neuman bodlem prostřelil vše co mu stálo v cestě a Mělník vedl.
Ještě do poločasu stačil vyrovnat nestárnoucí Jarda Mencl, který s pomocí teče vyrovnal. Jinak se hrálo vyrovnané utkání a do kabin se šlo za nerozhodného stavu, 1:1.

Druhá půlka začala pro Dalmach nešťastně, když se zpoza obránce trefil Gabčo a poté přidal Mělník ještě další branku a rázem Dalmach prohrával, 1:3.
Na rozdíl jedné branky mohl snížit Kalousek, ale výborně se stihnul přesunout domácí brankář. Po špatném střídání našeho týmu jsme inkasovali čtvrtou branku, 1:4. Poté se podařilo snížit Bernardovi po sklepnutí Kalouska, 2:4.
Hned z rozehrávky Dalmach inkasoval znovu, když si vlastní branku dal Bakeš, 2:5.
V závěru zkusil Dalmach hru bez brankáře a hned se mu podařilo snížit po přihrávce Krejčíka se trefil Škréta, 3:5. Nakonec ještě Mělník vstřelil jednu branku a Horáček pět vteřin před koncem nedal 10-ti metrový kop, konečné skóre 6:3 pro Mělník.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Bakeš, Škréta, Bernard,