RSC Čechie Slaný - FC Dalmach Turnov 3:7 /0:4/

Dalmach přivezl tři body z Kladna
Kladno – V 5. kole II. futsalové ligy přivítala Čechie Slaný na kladenské palubovce turnovský Dalmach.
Utkání se vyvíjelo nezvykle snadno pro turnovské hráče, kteří neměli problém s proměňováním šancí a zaslouženě získali tři body, které je posunuly na třetí místo průběžné tabulky.

Od začátku utkání bylo jasné s jakým úmyslem přijeli Turnovští do Kladna. Čechie byla pod neustálým tlakem, který zužitkoval prvním gólem Kalousek po asistenci Mencla.
Ve 12. minutě překvapil Kratochvíl Cílka v bráně domácích a z úhlu zvýšil na 2:0. Do konce poločasu se ještě střelecky prosadil Škréta z přímého kopu a poté Zdražil, který si po rozehrávce z rohového kopu pohrál s obránci i brankařem a snadno zakončil.

Hosté nepolevili ani v úvodu druhé půle a dvě branky v rychlém sledu do sítě domácích předznamenaly, že o vítězi je prakticky rozhodnuto.
Nejprve po ose Kulhánek, Mencl, Kalousek a vzápětí Krejčík se Zdražilem předvedli krásné akce s gólovým zakončením.
Náznak obratu v utkání po dvou rychlých brankách Čechie vyvrátil Zdražil, když bezpečně proměnil desetimetrový kop. Další dva trestné kopy nezužitkovali Kulhánek se Škrétou.
Muláček ještě snížil minutu před koncem a stanovil tak na konečných 3:7.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Krejčík, Škréta, Bernard,