FC Dalmach Turnov - Betis Kadaň 11:2 /5:0/

Turnovští nastoupili do utkání v letošní nejsilnější sestavě a na palubovce to bylo znát.
Proti dalšímu z nováčků v západní druhé lize předvedli ofenzivní rychlý futsal korunovaný jedenácti góly. Betis hned v úvodu inkasoval třikrát a další dvě branky před koncem první půle znamenaly luxusní náskok do druhého dějství. Převaha domácích pokračovala i po změně stran a zaplněná sportovní hala odměnila hráče za předvedený výkon po zásluze potleskem.

Už ve 3. minutě Petřík proklouzl mezi obránci a s přehledem zakončil.
Následně Mencl našel chytrou přihrávkou Zdražila 2:0. A do třetice si na hranici vápna naběhl Krejčík a dělovkou nedal Soukupovi šanci. Domácí hráči po skvělém úvodu trochu zvolnili, ale soupeř naštěstí ze tří šancí vytěžil pouze tyč Horáčkovi brány.
Ve 14. minutě Mencl poslal další přesnou přihrávku, tentokrát Kratochvílovi, který prostřelil padajícího Soukupa. Poločasové skóre uzavřel Škréta po asistenci Petříka na 5:0.

Trenér Mencl udělal do druhé půle dvě změny v sestavě. Do útoku nastoupil za Krejčíka Kulhánek a v obraně vystřídal Mencla Vítek.
Hned v úvodu se blýskl Petřík několika střeleckými pokusy. Hosté ještě zkusili pro obrat v utkání hrát tříminutovou power-play při které nastřelili tyč, ale to bylo z jejich strany při hře bez golmana vše.
Ve 30.minutě Petřík prošel přes tři hráče a balón předložil úplně volnému Kulhánkovi, pro kterého už nebyl žádný problém skórovat. Další dvě branky přidaly Bernard a opět Kulhánek.
Dvě minuty před koncem se dočkali gólu i hráči Kadaně, když Voráčkova tečovaná střela skončila za zády Horáčka. Mezera ve snaze zabránit útočné akci Dalmachu zahrál úmyslně rukou a nemohlo následovat nic jiného než červená karta. Přesilovku využili domácí po přesné narážečce na jejímž konci byl Petřík.
Za akumulované fauly nařídili rozhodčí tři desetimetrové kopy ve prospěch Dalmachu. První dva exekutoři Zdražil i Škréta byli úspěšní a třetí Petřík poslal míč pouze do břevna. V úplném závěru ještě kosmeticky upravil výsledek Pálinkáš na konečných 11:2.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Bakeš, Škréta, Bernard, Vítek,
                                              Petřík, Krejčík, Kratochvíl, Kulhánek, Zdražil

branky FCD: Petřík 2, Zdražil 2, Škréta 2, Kulhánek 2, Kratochvíl, Krejčík, Bernard

branky Kadaň: Voráček, Pálinkáš

rozhodčí: Gryc /7,3/, Smreček /7,4/ - delegát Amler