Arsenal Benešov - FC Dalmach Turnov 6:7 /5:3/

Arsenalu nestačilo čtyřbrankové vedení
zdroj Benešovský deník
Neveklov – Ve 3. kole II. futsalové ligy hostil Arsenal Benešov na své palubovce v Neveklově Dalmach Turnov. V 11. minutě vedli domácí 5:1, přesto to nestačilo. Hosté zlepšili hru a po zásluze skóre otočili ve svůj prospěch.

Do utkání vstoupili lépe domácí a v 11. minutě vedli rozdílem čtyř branek. Pak se však dění na hřišti změnilo k nepoznání, hosté byli rychlejší, přesněji kombinovali a zpřesnili mušku. Arsenal přestal hrát svoji hru, kazil nezvykle mnoho přihrávek a dostával se pod tlak. Nakonec jen díky skvělému gólmanovi udrželi domácí dvoubrankové vedení před odchodem do šaten.

Ani přestávka domácí neprobudila, naopak do druhého dějství nastoupili bez pohybu a přesné kombinace, nedokázali udržet míč, a tak soupeř získával stále větší převahu. Ani další bravurní zákroky Kondráta nezabránily třem brankám hostí, které znamenaly obrat ve skóre. V závěru ještě domácí vykřesali naději, když po jedné z mála šancí srovnali stav, ale v poslední minutě hosté využili další z mnoha šancí a vstřelili vítěznou branku. Vzhledem k průběhu utkání si hosté za druhý poločas vítězství zasloužili, domácím pětkrát pomohla i tyč.