FC Dalmach Turnov - FC 83 Příbram 3:6 /2:1/

První mistrovské utkání v nové sezóně začalo překvapivě útočnou hrou obou celků. Šťastnější byli hosté a Šornovou dělovkou se ujali vedení.
Na druhé straně napálil Škréta pouze břevno. V 6. minutě našel Kulhánek v dobré pozici Bakeše, který přesnou střelou srovnal. Za okamžik z další povedené akce šli domácí poprvé a naposledy do vedení. Krejčíkovu nahrávku proměnil z velkého úhlu Mencl.

Domácí vstoupili aktivně i do druhé půlky, ale stejně jako v úvodu utkaní inkasovali z rychlého protiútoku nejlepším hráčem hostí Vágnérem.
Od 35. minuty začaly v turnovské hale střelecké hody, bohužel převážně ve prospěch Příbrami. Nejprve Vágnér překvapil Koubuse z otočky přesnou střelou k tyči - 2:3.
Vzápětí Podlena a stejně i Vágnér po nedůrazném pokrytí v brankovišti zvýšili na rozdíl už tří branek. Šanci u domácích na bodový zisk ještě vykřesal dorážkou Kratochvíl po střele Krejčíka, ale gólovou tečku udělal Vágnér, když vystihl špatnou rozehrávku domácích při power-play a stanovil na konečných 3:6.

sestava FCD: Koubus - Mencl J., Bakeš, Škréta, Bernard, Vítek